Úvod /Nabídka

Nabídka

Správa

nemovitostí

DETAIL SLUŽBY

Orientujeme se na správu bytových domů i jednotlivých jednotek, poskytujeme široké portfolio služeb, které si u nás zvolíte.

Rekonstrukce

nemovitostí

DETAIL SLUŽBY

Zajistíme kvalitní a rychlou rekonstrukci. Součástí je také finální úklid, což považujeme za samozřejmost k dané službě. 

Investiční

nemovitosti

DETAIL SLUŽBY

TITO SERVICES Vám obstará patřičnou projektovou dokumentaci a přípravu návrhu. Zajistíme kvalitní a rychlou rekonstrukci.

Realitní 

dluhopisy

DETAIL SLUŽBY

TITO SERVICES Vám zajistí veškeré poradenství v dotačních programech v rámci celé ČR.

Jsme zkušený tým profesionálů, na které se můžete obrátit s každým problémem.

V dnešní době je správa nemovitostí nezbytnou součástí mnoha domácností a společností. Správa nemovitostí zahrnuje mnoho procesů, jako je údržba, opravy, platby nájemného a další administrativní úkoly. Pro mnoho lidí však tyto úkoly představují velkou zátěž a časovou náročnost. To je důvod, proč existuje mnoho společností, které se specializují na správu nemovitostí.

Jednou z těchto společností je TITO SERVICES s.r.o., česká firma, která se specializuje na správu nemovitostí pro SVJ, fyzické a právnické osoby. Naše společnost nabízí řešení pro všechny potřeby správy nemovitostí, od údržby a oprav až po správu financí a komunikaci s nájemníky.

Náš tým profesionálních asistentů vám pomůže s řešením všech administrativních úkolů souvisejících s vaší nemovitostí. Například se postaráme o výběr nájemného, vyřízení smluv a účtování. Zajišťujeme také správu budov, včetně údržby a oprav, a poskytujeme služby v oblasti údržby zeleně a zimní údržby.

Máme také zkušenosti s komunikací s nájemníky a vlastníky nemovitostí. Naši profesionální asistenti jsou vždy připraveni pomoci s jakýmikoli otázkami, které by mohly vzniknout. Snažíme se vždy najít nejlepší řešení pro každého zákazníka a vytvořit dlouhodobé vztahy založené na důvěře a spolupráci.

Věříme, že naše služby jsou klíčovým faktorem pro úspěšné řešení správy nemovitostí. Naše společnost tedy nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi, abychom zajistili, že jsou všechny potřeby zákazníka splněny. Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu pro správu vaší nemovitosti, TITO SERVICES s.r.o. je tu pro vás.

TITO SERVICES s.r.o. je společnost, která se specializuje na správu nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) po celé České republice. Naše firma se snaží poskytnout komplexní služby ve správě nemovitostí s cílem zajistit spokojenost našich klientů.

Jako profesionální společnost jsme si vědomi důležitosti správného hospodaření s majetkem našich klientů a proto se snažíme vytvořit kvalitní a efektivní řešení pro každého z nich. Naše služby zahrnují správu bytových a nebytových prostor, vedení účetnictví, řízení oprav a údržby, vyjednávání s dodavateli a mnoho dalších činností.

Díky našemu zkušenému týmu a moderním technologiím jsme schopni poskytnout našim klientům kvalitní a rychlé služby, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám a požadavkům. Naše společnost se snaží být vždy na straně našich klientů a být pro ně připraveni kdykoliv potřebují naši pomoc.

Kromě toho se snažíme být vždy transparentní a důvěryhodní v našem jednání s klienty. Naše společnost je registrována u České národní banky a naše účetnictví je vedené podle českých zákonů a nařízení.

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální společnost pro správu vaší nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací o našich službách a odpovíme na vaše dotazy.

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky.