Úvod / Nabídka / Dluhopisy

Dluhopisy

Realitní dluhopisy - TITO SERVICES s.r.o.

Společnost TITO SERVICES s.r.o. je jednou z firem, které nabízejí investování do nemovitostí prostřednictvím vydaných realitních dluhopisů. V současné době jsou realitní dluhopisy TITO SERVICES s.r.o. dostupné pro české i zahraniční investory s různými investičními preferencemi. Dluhopisy jsou emitovány v českých korunách.

Realitní dluhopisy

TITO SERVICES s.r.o. se specializuje na realitní projekty v oblasti bytové výstavby, ale také na rekonstrukce a modernizace stávajících nemovitostí. Společnost přináší investorům možnost získat zajímavou investici do realitního trhu, aniž by museli mít sami vlastní nemovitost.

Realitní dluhopisy TITO SERVICES s.r.o. jsou zajištěny konkrétními nemovitostmi, což znamená, že investoři mají jistotu, že své peníze umístili do bezpečného a stabilního investičního nástroje. Díky tomu jsou výnosy z těchto dluhopisů vyšší než u běžných bankovních vkladů.

Realitní dluhopisy v České Republice a Mexiku

Společnost TITO SERVICES s.r.o. vydává a nabízí realitní dluhopisy v České republice a v Mexiku.
TITO SERVICES s.r.o. se specializuje na nákup a pronájem nemovitostí v České republice a v Mexiku. Díky této specializaci jsou investice do realitních dluhopisů TITO SERVICES s.r.o. velmi zajímavé a mohou poskytnout vysoké výnosy.

V Mexiku společnost TITO SERVICES s.r.o. investuje do turistických nemovitostí. Tyto nemovitosti jsou umístěny v oblíbených turistických destinacích a jsou pronajímány turistům.

Výhody investování společností TITO SERVICES s.r.o.

Investování do realitních dluhopisů TITO SERVICES s.r.o. je výhodné nejen díky vyšším výnosům, ale také díky relativně malému riziku. Nemovitost vybíráme velmi pečlivě. Nemovitost slouží jako záruka pro dluhopisy.

Společnost má za sebou mnoho úspěšných projektů a její portfolio je rozmanité a kvalitní.

Pokud máte zájem o investování do realitních dluhopisů, nebo potřebujete poradit, obraťte se na naši společnost TITO SERVICES s.r.o.

Realitní dluhopisy v ČR - TITO SERVICES s.r.o.
Realitní dluhopisy v Mexiku - TITO SERVICES s.r.o.

Více informaci Co je dluhopis (soubor ve formátu .pdf).

Zaujala vás naše nabídka?
Nechte nám vzkaz, ozveme se vám. Nebo nám zavolejte.

13 + 13 =

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.